Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas plastikinių langų sistema

Balkonų stiklinimas plastikinėmis langų konstrukcijomis pasirenkamas tuomet, norite turėti papildomą šiltą patalpą, kuri Jūsų būstui suteiktų garso ir šilumos izoliaciją, apsaugotų nuo sudėtingų klimato sąlygų.
Balkonų stiklinimo konstrukcijos gaminamos iš plastikinių, baltų arba medžio imitacijos, 6 kamerų,  profilinių bešvinių langų. Įvairūs plastikinių langų sujungimo elementai suteikia galimybę įstiklinti ne tik standartinius tiesius balkonus, bet ir sudėtingesnes konstrukcijas –  kampinius ar užapvalintus balkonus. Balkonų stiklinimas ir jo konstrukcija pasirenkama individualiai, pagal kliento pageidavimus, kiek dalių bus varstomų, kiek nevarstomų ir į kurią pusę atidaromų. Balkono stiklinimas suteikia galimybę, kad  patalpa pilnai būtų vėdinama atidarius langą pilnai arba jį atvėrus iš viršaus, arba  sumontuojant įvairaus tipo orlaides.

Balkonų stiklinimas aliuminio sistema

Balkono stiklinimas aliuminio profilio slankia sistema, tai puikus būdas greitai ir minimaliomis sąnaudomis išplėsti būsto erdvę, apsaugoti balkoną nuo lietaus, sniego ar vėjo.
Įstiklinti rėmai yra stumdomi horizontaliai, todėl atidarius langą nesumažinama balkono erdvė. Langų rėmai efektyviai pašalina vandenį, gerai ventiliuojasi, todėl reikalinga tik minimali priežiūra, o stiklų valymas yra labai paprastas.

Balkonų stiklinimą galite pasirinkti 2 ar 3 bėgelių aliuminio konstrukcijas.

2-jų bėgelių balkonų stiklinimo sistema – tai lango konstrukcija, galinti turėti 2, 3, 4 arba 5 varstomas lango dalis.
Sistemos staktų profilių gylis – 60 mm
Varčių profilių –  22 mm

3-jų bėgelių balkonų stiklinimo sistema – tai lango konstrukcija, galinti turėti 3 arba 6 varstomas lango dalis.
Sistemos staktų profilių gylis – 90 mm
Galite pasirinkti baltą arba anuodotą profilį.

Balkonų stiklinimas renovuojamuose daugiabučiuose. Balkonų stiklinimas aliuminio arba plastiko stumdomomis sistemomis, konsultavimas, projektavimas.

balkonu-stiklinimas-2saugiabucio-balkono-tiklinimasdaugiabuciu-balkonu-stiklinimas-medinebalkonu-stiklinimas-namuibalkonu-stiklinimas-daugiabutisbalkonu-stiklinimas-metalo-stiklo-konstrukcijabalkonu-stilinimas-daugiabutis