Plastikinių langų gamyba

Plastikiniai langai, plastikinių langų gamyba

Plastikinių langų gamyba, individualių matmenų langai, platus spalvų,  spynų ir furnitūros detalių pasirinkimas. Plastikiniai langai turi akivaizdų kainos pranašumą tiek įsigijimo, tiek naudojimo metu. Plastikiniai langai yra apie 30 % bigesni už medinius langus ir 50 % pigesni už aliuminio langus. Aukštos kokybės plastikiniai langai reikalauja minimalios priežiūros, kai tuo tarpu mediniai langai turi būti perdažyti ir perstiklinti kas keletą metų. Plastikiniai langai turi lygų paviršių kurį pakanka nuvalyti paprastu indų plovikliu. Plastikinių langų plastikas yra labai atsparus aplinkos (vandens, saulės šviesos, temperatūros svyravimų) poveikiui. Plastikiniai langai yra puiki ilgalaikė investicija, turinti aukštą išliekamąją vertę. Plastikiniai langai yra skirstomi į A ir B klases. A klasės profilių gamyboje negali būti naudojami stabilizatoriai turintys švino. Daugelis A klasės plastikinių langų yra gaminami iš neperdirbto plastiko, kuris laikui bėgant, nekeičia spalvos. Plastikinius langus lengva pritaikyti prie interjero ar eksterjero dizaino sprendimų. Juos galima laminuoti (galimos įvairios medžio imitacijos arba vientisos spalvos) arba dažyti daugiau  nei 200 spalvų paletė.

Plastikinių langų spalvos

Norėdami savo namui suteikti išskirtinumą, siūlome rinktis įvairias plastikinių langų ir durų spalvas iš spalvų paletės.

plastikiniu-langu-spalvu-palete

Užsakant plastikinius langus kartu su montavimo darbais,  plastikiniams langams suteikiama 18% nuolaida.  Nevarstomų plastikinių langų kvadratinio metro kaina visada mažesnė už varstomų. Jeigu Jums reikia kokybiškų ir patikimų plastikinių langų, susisiekite su mumis.

Vieno kambario buto plastikinių langų kaina
vieno-kambario-buto-plastikiniai-langai

Dviejų kambarių buto plastikinių langų kaina

dvieju-kambariu-buto-plastikiniai-langai

Trijų kambarių buto plastikinių langų kaina

triju-kambariu-buto-plastikiniai-langai

Tipinės langų konstrukcijos

plastikiniai-langai-konstrukcija1plastikiniai-langai-konstrukcija2plastikiniai-langai-konstrukcija3plastikiniai-langai-konstrukcija4plastikiniu-langu-konstrukcija-6-1plastikiniu-langu-konstrukcija-6-3

langas-su-balkonu1langas-su-balkonu2

Plastikinių langų savybės

  • Paprasta plastikinių langų priežiūra
  • Platus plastikinių langų rėmo spalvų ir raštų pasirinkimas – spalvoti langai, medžio imitacija.
  • Plastikiniai langai pasižymi puikia šilumos ir garso izoliacija
  • Plastikiniai langai gali būti skaidrūs ar tonuotai.
  • Plastikiniai langai gali būti montuojami su papildomomis apsaugomis nuo įsilaužimo, stiklai padengiami specialiomis plėvelėmis apsaugančiomis nuo dužimo.
  • Plastikiniams langams gaminti naudojam profilius nuo 4 iki 6 kamerų.
  • Plastikiniai langai gali būti kaustomi aliuminiu
  • Plastikiniai langai patvarūs, suteikiama  garantija.

Standartinio plastikinio lango gamyba trunka nuo 1 savaitės, montavimo darbai atliekami per keletą valandų. (Gamybos trukmė priklauso nuo turimų užsakymų.)